nikesb99.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Złap mnie, jeśli potrafisz / Catch Me If You...dodany: 13/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
13/05/2010
Wyświetleń:
2169
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Film quot;Złap mnie jeśli potrafiszquot; obrazuje barwne życie Franka Abagnale'a Jr(Leonardo DiCaprio) momentami aż trudno uwierzyć, że film oparty jest na faktach. Młody Frank pozornie jest normalnym chłopcem, lecz tylko pozornie. Mimo swego młodego wieku wykazuje zadziwiające umiejętności fałszerskie, potęguje je również coraz gorsza sytuacja rodzinna. Głównym źródłem dochodu Franka stają się linie lotnicze które oszukuje na duże pieniądze. Wszystko jest pięknie do czasu gdy na jego trop wpada Carl Henratty(Tom Hanks )..


Złap mnie, jeśli potrafisz / Catch Me If You...dodany: 13/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18224 Online:31 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze nikesb99.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis nikesb99.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.