nikesb99.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Czarna Maska (1996) lekordodany: 14/03/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
14/03/2010
Wyświetleń:
2336
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Były członek elitarnej grupy komandosów - zabójców żyje spokojnie pod nowym nazwiskiem i pracuje w bibliotece. Jest pewien, że grupa G701 już nie istnieje, niestety, tajemnicze morderstwa wśród gangów narkotykowych i sposób ich przeprowadzenia pozwalają mu sądzić, że szef i kilku byłych kolegów reaktywowało grupę.... Wraz ze swoim kumplem, komisarzem policji, rozpoczyna prywatne śledztwo... Świetne sceny walki, i Jet Li w roli głównej (osobiście wolę go od Jackie Chana)


Czarna Maska (1996) lekordodany: 14/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:39 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze nikesb99.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis nikesb99.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.